Gisteren vierden we een bijzonder jubileum binnen ons team!


Van: Marieke HBcentrum Hoogkarspel (hoofdvestiging)
vrijdag 3 mei 2024 13:36u
gisteren vierden we een bijzonder jubileum binnen ons team

🌟 Gisteren vierden we een bijzonder jubileum binnen ons team! 🎉 Patricia, één van onze HB-professionals, vierde haar 5-jarig jubileum bij ons. Tien jaar geleden was ze één van mijn eerste cliënten en nu is ze uitgegroeid tot mijn onmisbare PA. Haar toewijding en groei binnen ons team maken me ongelooflijk trots. Patricia vormt al vijf jaar een stabiele basis en draagt bij aan ons doel om hoogbegaafde individuen optimaal te ondersteunen. 🎓✨ #TeamJubileum #HBprofessionals #Trots #Toewijding

Patricia geniet nu van een welverdiende vakantie. Uiteraard gaan we dit jubileum nog vieren 🍾 Wil je haar feliciteren? Stuur het dan even naar info [at] hbcentrum . nl 🤫 Dan zorgen wij dat de boodschap op een feestelijke manier bij Patricia terechtkomt ❤️

Wil je net als Patricia (5 jaar geleden) de opleiding tot HB-professional volgen?

🎓 Meld je nu aan voor onze online opleiding die start op woensdagmiddag 18 september 2024 of zaterdagmiddag 6 september 2025. Erkend door het CRKBO en met 60 accreditatiepunten namens Registerplein. Leer van experts, ontwikkel je eigen visie, en investeer in jezelf! Meer info en inschrijvingen: info [at] hbcentrum . nl 📩 Meer informatie op www.hbprofessional.nl #Hoogbegaafdheid #Opleiding #ProfessioneleOntwikkeling #hbprofessionals

POLL: